امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قوانین استفاده از تالار گفتمان
#1
Lightbulb 
با سلام
از همه عزیزان خواهشمندیم به منظور استفاده بهتر از انجمن و نیز نظم و سازماندهی مناسب ، پیش از عضویت در انجمن ، قوانین زیر را بطور کامل خوانده و سپس اقدام به عضویت در انجمن نمایند.

رعایت این قوانین برای تمامی اعضای محترم انجمن الزامی می باشد و درصورت مشاهده نقض قوانین توسط هریک از کاربران ، کاربر خاطی از انجمن حذف خواهد شد.1- تمامی کاربران ملزم به احترام به قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و می بایست قوانین را رعایت نمایند.

2- طرح هرگونه مسئله سیاسی و بحث پیرامون شخصیت های سیاسی ، بر خلاف قوانین انجمن می باشد.

3- در هنگام ثبت نام ، از نام کاربری مناسب استفاده نمایید. انتخاب نام کاربری با محتوای نامناسب و برخلاف شئونات اجتماعی ، منجر به مسدود کردن حساب کاربری کاربر خاطی خواهد شد.
بهتر است از حروف انگلیسی برای نوشتن نام کاربری استفاده نمایید.

4- استفاده از آواتار و امضای نامناسب و برخلاف شئونات دینی و اجتماعی ، تخلف محسوب می شود.

5- تمامی کاربران و مدیران انجمن می بایست با حفظ احترام به یکدیگر رفتار کرده و از اهانت به دیگران جداً بپرهیزند.

6- هر کاربر موظف است از هرگونه توهین و بی احترامی نسبت به اقلیت های مذهبی و قومیتی ، مقدسات و فرد یا گروهی خاص خودداری کند.

7- هرگونه منازعه و جروبحث میان کاربران و نیز مدیران انجمن تخلف محسوب شده و حساب کاربری افراد خاطی مسدود خواهد شد.

8- به منظور تشویق کاربران فعال انجمن ، پس از ارسال تعداد مشخصی مطلب توسط کاربر ، سمتی برای آن کاربر معین می گردد. همه عزیزان دارای احترام و ارزش یکسانی هستند و این سمت ها صرفاً جنبه تشریفاتی داشته و جهت نظم بهتر و ساماندهی مطالب انجمن می باشد.

9- هر کاربر پیش از ارسال موضوع جدید باید با استفاده از بخش " جستجو " ، از تکراری نبودن موضوع موردنظر اطمینان حاصل کند. همچنین هر کاربر موظف است هر موضوع را در تالار مربوط به آن مطرح نماید.

10- کاربران موظف اند برای موضوعات ارسالی خود ، نامی متناسب با آن موضوع انتخاب کنند و از طرح موضوعاتی با نام های نامربوط و بی محتوا خودداری نمایند.

11- کاربران می بایست برای تشکر از یک کاربر و موضوع ارسالی او ، فقط از گزینه " تشکر " استفاده کرده و از ارسال یک موضوع به عنوان تشکر خودداری نمایند.

12- کاربران موظف اند در صورتی که مطلبی را از جایی نقل می کنند ، طبق قانون کپی رایت ، حتماً منبع آن مطلب را ذکر نمایند.

13- بکار بردن الفاظ رکیک و نامناسب و برخلاف شئونات دینی و اجتماعی ، تخلف محسوب شده و کاربر خاطی از انجمن حذف خواهد شد.

14- کاربران موظف اند از طرح هرگونه موضوع مرتبط با هک ، نفوذ ، نرم افزار های مخرب و نرم افزار های مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران خودداری کنند.

15- هرگونه تبلیغ کالا ، شرکت ، سایت ، وبلاگ و ... و نیز ارجاع کاربران به سایر سایت ها و وبلاگ ها ، بدون هماهنگی با مدیر انجمن ، برخلاف قوانین انجمن می باشد.

16- ارسال هرگونه تبلیغات و دعوتنامه از طریق پیام خصوصی برای کاربران تخلف محسوب شده و منجر به حذف کاربر از انجمن خواهد شد.

17- کاربران موظف اند قوانین مربوط به بخش " گفتگوی آزاد " را رعایت نمایند. هرگونه فعالیت نامناسب و عدم رعایت شئونات دینی و اجتماعی در بخش گفتگوی آزاد نظیر دوستیابی و ... ، تخلف محسوب می شود.

18- کاربران موظف اند قوانین مربوط به بخش " صندلی داغ " را رعایت کرده و از ورود به حریم شخصی افراد خودداری نمایند. فرد سؤال شونده به اختیار خود می تواند از پاسخ به برخی سؤالات اجتناب کند.

19- کاربران می توانند هرگونه انتقاد و پیشنهاد خود را در بخش " انتقادات و پیشنهادات " مطرح نمایند. قطعاً انتقادات و پیشنهادات سازنده شما عزیزان ، کمک بسزایی در بهبود فعالیت های سایت خواهد داشت.

20- کاربران می توانند سؤالات و مشکلات خود پیرامون مسائل انجمن را از طریق بخش " آموزش " و یا ارسال پیام خصوصی به مدیر انجمن مطرح نمایند.


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان